Yaya Algılama-Güvenlik Sistemleri

Yaya Algılama ve Güvenlik Sistemleri

Yaya Algılama ve Güvenlik Sistemleri nelerdir? Hangi alanlarda kullanılır? Bu yazımızda bu konuları ele alacağız. Otomatik Kapı Sensörleri‘nden yürüyen merdivenlere kadar geniş bir yelpazede ürünlerimizi hizmetinize sunuyoruz. Ergosafe Partner olarak yenilikçi hayatı kolaylaştıran projeler sunmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda bahsi geçen ürünlerimizin kullanım amaçlarını başlıklar halinde bilginize sunuyoruz. Olurda aklınıza bir soru gelirse bizi arayabilir ya da e-mail gönderebilirsiniz.

Yaya Algılama ve İnsan Sayım Çözümleri

Yaya Algılama ve İnsan Sayım Çözümleri konusunda oldukça başarılı sonuçlar veren ürünlerimiz, birçok alanda sizlere birçok kolaylıklar sağlar. Çeşitli dikey pazarların güvenliğini ve operasyon yönetimini optimize etmek için uçtan uca kişi sayma çözümleri husunda çözümler üretiyoruz. Çözümler üç platformda mevcuttur: sayma kamerası, sayma yazılımı ve bağımsız sunuculardır. Sayım verileri ayrıca analiz edilebilir ve iş zekası için görselleştirilmiş ve özelleştirilmiş iç görülere dönüştürülebilir.

 

 

Sürgülü Kapı Sensörleri

Sürgülü ve Kayar Kapı Sensörleri, tüm tek veya çift kanatlı kayar kapıların ihtiyaçlarını karşılar. Havaalanları, hastaneler, idari binalar, mağazalar ve müzeler gibi çok çeşitli kamu binalarında kullanılabilirler. Binaya giren, çıkan ve binadan geçen insanların konforunu ve güvenliğini sağlarlar. Kapıya doğru hareket ve yakınındaki bir varlığı tespit ederek, açma ve güvenlik sensörlerimiz, sürgülü kapıların kullanımındaki verimliliği arttırır. Ürünlerimiz, okullardan hastanelere kadar birçok alanda kullanıma uygundur. Kullanım ömürleri oldukça uzundur. Ayrıca Ar-Ge aşamalarında farklı hava koşullarına dayanıklılığı gözetlenerek geliştirilmiştir. İç mekanlarda ya da dış mekanlarda kullanımı uygundur. 

 

  blank

 

Kanatlı Kapı Sensörleri

Otomatik Kapı Sensörleri yani açılır kapı sensörleri, hastaneler, havaalanları, idari binalar, mağazalar ve müzeler gibi çok çeşitli kamu binalarında kullanılabilen her türlü tek veya çift kanatlı döner kapıların ihtiyaçlarını karşılar. Binaya giren, çıkan ve binanın içinden geçen insanların konforunu ve güvenliğini sağlarlar. Kapıya doğru hareke ve açılma yönündeki algılama ile kanatlı kapı kullanımında güvenlik ve verimlilik sağlar. Temas olmadan hareketi algılayan yeni nesil modern sensörler kullanıyoruz. 

 

blank

 

Döner Kapı Sensörleri

Otomatik Döner Kapı Sensörleri,  döner kapı sistemleri, değerli alanı koruyan ve enerji kullanımını azaltan modern bir giriş oluşturur. Bununla birlikte, diğer halka açık girişlerde olduğu gibi, güvenli bir deneyim yaratmak için yapılması gereken çok sayıda husus vardır. Sensör hatalarını en aza indirmek ve kaza riskini azaltmak için vereceğimiz ip uçlarını sormayı unutmayınız:))

 

blank

 

Temassız El Sensörleri

Temassız El Sensörleri önemini günümüzde yaşadığımız salgınla oldukça önem kazandı. (Koranavirüs-Covid-19 Pandemi) Hareket algılayıcı sensörler tipik olarak hastaneler, oteller, restoranlar ve süpermarketler gibi çok çeşitli kamu binalarında bulunabilen çeşitli otomatik kapı tiplerinde kullanılır. İnsanların hijyenik şartlarda güvenli olarak giriş çıkış yapabilmesine olanak sağlar. Eski yöntemler ile, birçok kişinin temas ettiği bir düğmeye basmak günümüzde çok ilkel geliyor değil mi? Hayatı kolaylaştıran Temassız El Sensörleri hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

blank

 

Turnike Sensör Sistemleri

Turnike Sensör Sistemleri için sensörler, tipik olarak insanların geçişini tespit etmek ve sistemin açılmasını etkinleştirmek için insanların geçiş yönetimi sistemlerinin bir parçası olarak kullanılır. Bu tür sistemler, süpermarketler, havaalanları, tren istasyonları ve müzeler gibi çok çeşitli kamu binalarında bulunabilir. Günümüzde artık hemene hemen her alanda kullanılabilir olduğu belirtmek isteriz. İnşaatın ilerlemesi ile çok katlı rezidance tarzı yaşam alanlarında tercih edilmeye başlamıştır.

 

blank

 

Sensörlü Yürüyen Merdiven

Hareketi algılayan ve insanların adım atmasından hemen önce devreye girer Sensörlü Yürüyen Merdiven ler. Yürüyen merdiven sensörleri, aklınıza gelebilecek her alanda kullanıma uygundur.  Her türlü yürüyen merdiven üzerinde kullanılır. Yürüyen merdivene doğru hareketi tespit ederek yürüyen merdiven kullanıcılarının akışını kolaylaştırırlar. Enerji kullanımını aza indirgeyen bu sistemler hakkında bilgi sahibi ve fiyat teklifi almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

blank

 

Otomatik Pencere Sensörleri

Sensörlü Otomatik Pencere ve  güvenlik sensörleri genellikle otomatik pencere kurulumlarında kullanılır. Dünyanın dört bir yanındaki ev sahipleri, evlerini daha rahat ve otomatik hale getirmek için akıllı ev trendini kullanıyor. Modern evin her yönü, evdeki cihazları 21. yüzyılın çok iyi bilinen “her şeyin internetine” bağlayan akıllı ürünlerle yenileniyor ve devrim yaratıyoruz:)) Ayrıca özel mülkler haricide kullanıma uygundur ürünlerimiz. Devlet kurumları dahil birçok alanda kullanımı mevcuttur. Pencere endüstrisindeki en büyük yeni özelliklerden biri, çeşitli sensörlerle senkronize edilebilen veya pencerelerin daha rahat açılması ve kapatılması için uzaktan kumanda ile etkinleştirilebilen otomatik pencere sensörü.

blank

 

Kişi Sayma-İnsan Sayma Çözümleri

Kişi Sayma Sistemleri teknolojisi kullanımı birçok alanda veri almanızı sağlar. Bu sayede pozisyon alabilir ve hizmet alanlarınızı genişletebilirsiniz. İnsan Sayma Sensörleri, Sayılarda güç vardır ifadesi birçok şey için geçerlidir. Ancak bu özellikle bir mal sahibi için geçerlidir. Mağazanıza veya restoranınıza kaç kişinin girdiğini bilmek, işletmenizin performansını değerlendirmede kritik bir faktördür. Ayrıca, bu bilgiler, gelir tahminleri yapmaya ve hangi pazarlama stratejilerinin en iyi olduğunu bulmaya yardımcı olur. Firmalar, mağazalarınızın içine ve dışına neyin trafik çektiğini anlamak için satış rakamlarından daha ileriye bakmalıdır. Kişi Sayma Sistemi, trafik hacminin kalıplarını anlamanıza ve karı artırmak için mağaza işlemlerini bu kalıplara göre düzenlemenize olanak sağlayabilir.

blank

Buraya tıklayarak PDF’e erişebilirsiniz.

Benzer Yazılar

 • blank

  Kablosuz Forklift Çatal Lazeri

  Kablosuz Forklift Çatal Lazeri (Kılavuz Çizgi Lazer) Kablosuz Forklift Çatal Lazeri Sistemi, üzerinde taşıdığı çizgi lazer sayesinde paletlerin ve ürünlerin kaldırılması...

 • blank

  Forklift ve Yaya İkaz İşaret Lambası

  Forklift ve Yaya İkaz İşaret Lambası Sistemleri Birçok yeni ürünler ile güvenlik konusunda hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu yazımızda Forklift ve Yaya İkaz İşaret Lambası...

 • blank

  Logo Projektör

  Logo Projektör (Ergosafe Partner) Logo Projektörleri – Markanızı Aydınlatmanın Yeni Yolu Günümüzde markalar, güçlü bir imaj oluşturmak ve tanınabilirliklerini artır...

 • blank

  RTLS Gerçek Zamanlı Konum Takip Sistemi

  RTLS Kablosuz Ölçüm Takip Sistemleri RTLS Gerçek Zamanlı Konum Takip Sistemi nedir? Hangi faydaları vardır? Bu makalemizde bu başlıkları cevaplıyor olacağız. RTLS olarak b...

 • blank

  Covid 19 Alan Uyarıları

  Covid 19 Alan Uyarıları Koronavirüs salgını döneminde hastalığın bulaşıcılığından koruyacak başlıca önlemlerden birisi sosyal mesafeye dikkat etmek gereklidir. Bu doğ...

 • blank

  Forklift Spot Işık (Mavi)

  Forklift Spot Işık (Mavi) Forkliftle ilgili tüm kazaların yaklaşık yarısı yayalara aittir. Güvenli ışık sistemleri Forklift Spot Işık (Mavi) ile kazaların gerçekleşebil...