Sosyal Mesafe Uyarı Sistemi

Sosyal Mesafe Uyarı Sistemi

Son günlerde yaşanan pandemi dolayısı ile Sosyal Mesafe Uyarı Sistemi ürünleri rağbet görmekte. Şirketimiz de bu doğrultuda mevcut ürünlerini daha da geliştirmeye yönemlik çalışmalar yapmaktadır. Sosyal uzaklaşma cihazlarımız, çalışanlar arasında gerçek zamanlı olarak geçiş yapabilen ve sosyal mesafe izleme ve uyarıları uygulayabilen bir üründür. Ürünlerimizin etiketi sürekli olarak UWB sinyalleri gönderebilir ve diğer etiketlerle mesafe ölçümleri alabilir. İşyerlerinde ve güvenli mesafe ihlal edildiğinde titreyecektir.

Ekibimiz size profesyonel danışmanlık hizmetleri, donanım ürünleri ve yazılımlardan müşteri hizmetlerine kadar anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

1) Temel sosyal mesafe çözümünde, yalnızca gerçek zamanlı mesafe ve sosyal mesafe alarmı bilekliklerine ihtiyaç vardır.

2) Gelişmiş bir çözümde, kişi izleme, sitenin iletişim olaylarını izlemesini ve analiz etmesini ve gerekli işlemi yapmasını sağlar. Bir kişi olayı, kimin (cihaz kimliği) kiminle (cihaz kimliği) ne zaman ve ne kadar süreyle (saniye cinsinden) iletişim kurduğunu ifade eder. Bu tür veriler bileklik etiketlerine kaydedilir ancak okunamaz.

Sosyal Mesafe Uyarı Sistemi

Sosyal Mesafe Uyarı Sistemi

Sosyal Mesafe Uyarı Ve Sistemleri

COVID-19’u uzak tutmak için sosyal mesafe gereklidir. Ancak, yayın profesyonellerinin bazen sağduyulu olandan daha yakın alanlarda birlikte çalışması gerektiğinde bunu başarmak kolay değildir. Sosyal Mesafe Uyarı Sistemi ile çalışma ortamlarında bunu başarabilirsiniz. Koronavirüs salgını nedeniyle haftalarca süren karantina ve diğer kısıtlamalardan sonra toplumumuz yavaş yavaş normale dönüyor, ancak bu yeni bir tür normal diyor. Virüsün yayılmasını yavaşlatmak, kilit endüstriler, kuruluşlar ve kurumlar yeniden açılmaya başladığında ve insanlar işe dönmeye başladığında hala bir numaralı öncelik. Son aylarda, bir topluluk olarak yeni davranış kalıplarına ve durumlara uyum sağlamayı öğrendik ve temel bir husus, çalışanlar, ziyaretçiler ve müşteriler için birbirlerinden güvenli bir mesafeyi korumaktır. Yeni ürünlerimiz burada devreye giriyor. Bir işveren olarak, çalışanlarınıza güvenli bir işyeri sağlamak için hem yasal hem de ahlaki bir göreviniz vardır (sözde bakım görevi ). COVID-19 zamanında bu, şirketinizin fiziksel konumlarından birinde bulunmanız gereken tüm çalışanların tesislerinizde güvenli sosyal mesafeyi gözlemleyebilmelerini sağlamayı içerir. Mesela seyahat eden satıcılar gibi tesisinizin dışında çalışan diğer çalışanlar için, diğerlerinden güvenli bir mesafede durmak için onlardan ne beklendiğini de açıklamalısınız.

Sosyal Mesafe Takip Sistemleri

Sosyal Mesafe Takip Sistemleri

Sosyal Mesafe Uyarı Sistemleri

Yetkililer, koronavirüsün iki ana yoldan biriyle yayıldığını söylüyor. Ya hapşırıklar ya da öksürükler tarafından üretilen damlacıklar yoluyla ya da birbirlerine yaklaşık altı fit yakınlıktaki insanlar arasında. Mümkün olduğunca diğer insanlardan bir buçuk metre uzakta kalarak virüsün yayılma olasılığı azaltabiliriz. COVID-19 ile ilgili sorunlardan biri, ona sahip olan bazı kişilerin aslında hiçbir semptom göstermemesidir. İşyerinde sosyal mesafeyi uygulayarak, insanlar asemptomatik bir taşıyıcıdan virüsü kapma riskini azaltabilir. Bunu sağlamak da Sosyal Mesafe Uyarı Sistemi ürünlerini kullanmakla olur. Sosyal Mesafe Takip Sistemleri çalışanların yakınlık mesafelerini ölçüp uyaracaktır. Olası bulaşları en aza indirecektir. Bu sayede personellerin karantina süreci yok denecek kadar aza indirecektir.

 

Benzer Yazılar