ZoneSafe – Alan Güvenlik Sistemleri

Alan Güvenlik Sistemlerinin Önemi

 

Tüm endüstrilerde yaya,araç ve hareketli ekipman çalışma alanlarının birbirinden fiziki olarak ayrılması son derece önemlidir. Ancak, bazı alanlarda bu fiziksel ayrımı gerçekleştirmek mümkün değildir. Bununla birlikte , yayalar ve ziyaretçiler için oldukça karışık olan ve yüksek risk yaratan kavşak ve geçitler gibi tehlikeli alanlarda, yayaların ve çalışanların bir aracın yada hareketli ekipmanın yoluna girme endişesi duymadan yürüyebildiği veya çalışanın, araç ve hareketli ekipman trafiğinden korunduğu sistemlerin kurulması bu risklerin önlenmesi için gereklidir.

 

Alan Güvenlik Sistemlerinin Faydaları

 

Bu ortamlar için “Çalışma Alanı Güvenliği” uygulamaları ile yaya ve araç ayrımının yapıldığı, sesli ve görsel “ Trafik Yönetim “ sistemleri ile alandaki trafiğin yönetildiği çözümler, yaya ve araç ayrımının fiziki olarak gerçekleştirilemediği bölgelerde iş güvenlik risklerinin azaltılması ve önlenmesine büyük katkı sağlamaktadır.

 

Ergosafe Partner olarak yayaların ve araçların güvenli ortamlarda çalışması, iş kazalarının önlenmesi ve iş yerlerinde verimlilik artışlarının sağlanması için çözümler üretiyoruz.