Forklift Geri Yaklaşım Kamera ve Sensör Sistemleri

Forklift Geri Yaklaşım Kamera ve Sensör Sistemleri

Özelikle ağır yükleri taşıma ve yerleştirme konusunda çok büyük destekçilerimizdir forkliftler. Ama bu araçlar çalışırken güvenlik üst düzeyde olmalı. İşte bu nedenle Forklift Geri Yaklaşım Kamera ve Sensör Sistemleri kullanılması oldukça önemlidir. Forkliftlerin benzersiz ihtiyaçlarına uyacak şekilde oluşturulmuş özelleştirilebilir Arka Görüş Emniyetli Kamera Sistemleri, Mobil DVR’ler ve Güvenlik Aksesuarları ile işi güvenli bir şekilde tanımlanmıştır. Güvenlik çözümlerimiz, forkliftlerin, manuel transpaletlerin, ağır endüstriyel araçların taleplerini karşılar ve tamamen özelleştirilebilir. Yoğun yollarda güvenle gezinin, kör noktaları azaltın ve yüksek bir alarmla geri geri giderken yayaları uyarın. Bu araç güvenliği çözümleriyle masrafları azaltın ve hayat kurtarın. Sistemlerimiz, sürücülere çalışma alanlarında en güvenli ve en akıllıca kararları vermeleri için ihtiyaç duydukları kapsamlı, gerçek zamanlı görsel ve işitsel bilgilere erişim sağlar. Kullandığımız erken uyarı Sensör Sistemeleri ile olası kazaların önüne geçilmiş olacaktır.

 

Forklift Geri Yaklaşım Kamera ve Sensör Sistemleri

Kamera ve Sensör Sistemleri için PreView Sentry

Ağır sanayi kazaları maliyetlidir ve tüm bir operasyonu durma noktasına getirebilir. Ne yazık ki bu kazalar artıyor. Mesleki Güvenlik ve Sağlık İdaresi’ne (OSHA) göre, çarpan ölümlerin yaklaşık% 75’i ağır ekipmanlardan oluşmaktadır. Şirketimiz bunun kabul edilemez olduğuna inanır ve OEM’ler, tesisatçılar ve filo operasyonları için mevcut en güvenilir güvenlik çözümlerini geliştirerek ağır iş ekipmanı kazalarının sıklığını ve ciddiyetini önemli ölçüde azaltmayı hedefler. PreView Sentry, endüstrinin mevcut en esnek, doğru ve güçlü aktif kör nokta izleme çözümüdür. Sentry, 30 metreye (98 fit) kadar nesneleri radarın yüzünden tespit edebilen tamamen yapılandırılabilir bir algılama alanına sahiptir ve algılama bölgesinin genişliği neredeyse tüm araç türlerine uyacak şekilde ayarlanabilir. Sentry, aynı anda 16 kişiye kadar kişinin veya nesnenin konumunu ve hızını doğru bir şekilde tanımlar ve ağır iş ekipmanlarının karşılaştığı zorlu ortamlara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Operatörü radar blokajı veya iletişim sorunları konusunda bilgilendiren yerleşik arıza emniyetli uyarılarla, operatörler ve filo yöneticileri, mevcut en güvenilir nesne algılama sistemiyle çalıştıklarından emin olabilirler. Mühendislik ekipleri müşterilerine mevcut en gelişmiş ağır görev nesne algılama radarını sağlamak için PreView Sentry radarını geliştirmek için iki yıldan fazla zaman harcadı.  Forklift Geri Yaklaşım Kamera ve Sensör Sistemleri kullanımı sayesinde ve Sentry, aynı anda 16 kişiye veya nesneye kadar konumu ve hızı doğru bir şekilde algılar. Ağır hizmet ekipmanlarının karşılaştığı zorlu ortamlara dayanacak şekilde özel tasarlanmıştır.

blank

 

Forklift Kamera ve Sensör Sistemleri PreView Plus

PreView Plus kamera monitör sistemi, ek ürünler ile radar sensörleri ile entegre çalışarak, operatörlere aktif kör nokta izleme için tek bir çözüm sunar. “PreView Plus, 360“,  izleme kapsamı için 4 adede kadar kamera ve 24 sensörü destekler.

Buradaki sensör-kamera entegrasyonunu gösteren çözümümüz ve arka kamera sistemi, aktif bir güvenlik alanı sağlamak için radar nesne algılama ile entegre edilmiştir.

Sistem ;

 • Operatöre destek sağlar,
 • Operatörlerin ‘durumsal farkındalığını’ artırır,
 • Güvenli çalışmayı geliştirir,
 • Kazaları önler,
 • Sınıfının en iyisi aktif kör nokta algılama radarını görsel netleştirme kamerası ve kabin içi monitörle birleştirir
 • Monitör, tam kapsama alanı için dört adede kadar kamera ve 24 sensöre kadar destekler
 • Algılamanın gerçekleştiği yerde otomatik olarak tek ekran görünümüne geçer (çoklu sensör ve kamera yapılandırması)

PreView aktif çarpışma ve Forklift Geri Yaklaşım Kamera ve Sensör Sistemleri ürünlerimiz ailesindeki en son buluş olan PreView Plus ile tanışın. Bu yeni sistem, sensörden kameraya doğrudan monitöre bağlantı sağlayan en yeni PreView Radar sensör ailesiyle kolayca entegre olur. Sonuç, aktif kör nokta tespiti ve görsel açıklama ihtiyaçlarınız için tek sistemli bir çözümdür. Bu sistemin temel özellikleri şunları içerir:

 • Algılama göstergelerini doğrudan monitöre entegre ederek sürücü için tek odak noktası sağlar.
 • 4 adede kadar kamera / görünüm ve 3600 kör nokta kapsamı için 24 sensöre kadar destekler
 • Monitörün menü düğmeleri, sensörleri bir kamera ile eşleştirmeyi basitleştirir
 • Sürücü, monitör panelindeki bir tuşa basarak sesli uyarıyı susturma yeteneğine sahiptir. Bu, sürücünün nesnenin bir tehdit olmadığını görsel olarak netleştirmesine ve bir rahatsızlık olmaması için uyarıyı susturmasına olanak tanır.
 • Araç geri vitese alındığında, monitör sadece arka kamera görüntüsünü gösteren tam ekrana geçecektir (diğer sensörlerdeki herhangi bir algılamadan bağımsız olarak).

Pilot projenizi bugün başlatarak, diğer PreView müşterilerinin bildirdiği gibi, yedek kazalarda% 75’ten fazla azalmayı nasıl başarabileceğinizi öğrenin.

blank

Benzer Yazılar