Forklift Takip Sistemi

Forklift Takip Sistemi-Sistemleri

Forklift Takip Sistemi için geliştirilen ürünler, insanların zarar görmesini engeller. Şirketimiz bu doğrultuda birçok yeni nesil modern ürünler geliştirmiştir. Geliştirmeye devam ediyor. Forklift araçları birçok firmanın bel kemiğidir. Sorunsuz çalışmalarını sağlayacak yeni nesil uyarı ve takip sistemleri ile verimliliklerini daha da artırıyoruz. Yer tespiti gerçek zamanlı ve sürekli olarak veya yalnızca önemli yerlerde, örneğin bölge değişikliği durumunda (zemin konumu, raf konumu,) veya tarama, alma ve bırakma anında gerçekleştirilebilir. Ergosafe Partner; operasyonlarınızda depo optimizasyonuna ulaşmak için eşsiz bir Forklift Takip Sistemi filosu yönetim sistemi sunar. Bu kapsamlı çözüm paketi, operasyonlarınızda üretkenliği artırmanıza yardımcı olmak için araç ve operatör kullanımını ve verilerini izler ve raporlar. Ürünlerimiz ile etkin bir şekilde yönetebilir ve izleyebilir, forklift darbe sensörleri ile hasarı azaltabilir, varlık bakım yönetimini basitleştirebilir, iş gücü kaynaklarını optimize edebilir ve maliyetleri düşürmek, temel performans göstergelerini sağlamak ve alt çizgiyi geçmek için uygulanabilir verileri sonuçlara dönüştürebilirsiniz.

 

Forklift Takip Sistemi

Forklift Takip Sistemi

Forklift Takip Sistemleri

RFID Forklift Güvenlik Sistemi, çalışan güvenliği ve ekipman konumu sunarak depo operatörlerine kapsamlı yardım sunar . Gelişmiş hizmetlerimiz sayesinde, sahiplerin herhangi bir eksik ekipman veya yaralanma konusunda endişelenmesine gerek kalmayacak. Personeliniz forklift kazalarıyla mı karşı karşıya? Cevabınız evet ise, deponuzda bunları azaltmak ve ortadan kaldırmak için RFID kullanma zamanı. Cevap oldukça basit. Forklift Takip Sistemi ile depoda çalışan çalışanlar, karşıdan gelen forkliftler konusunda önceden uyarılır. Ses ve ışık, kendilerini emniyete almaları için onlara bolca zaman verir. Tüm yöneticiler gibi siz de çalışanınızın refahı ve şirketin itibarı hakkında çok endişeleniyorsunuz. Forklift Takip Sistemleri bugün ihtiyacınız olan şeydir. Forkliftler, forklift operatörünün görüşünü engellemesiyle ünlüdür. Başlamak için basitçe kör noktalarla inşa edilirler ve büyük kutular eklendiğinde görünürlük daha da azalır. Buraya veya oraya en hızlı bakış bile, bir işçinin forklift operatöründen yıkım gücüne gitmesine neden olabilir. Çalışanların alanda bir yana, bir forkliftin doğru geldiğini bilmiyorlarsa yoldan çekilmesi imkansızdır.

 

Forklift Takip Sistemleri

Forklift Takip Sistemleri

Forklift Takip Uyarı Sistemi 

Forklift satın almak, kiralamak ve işletmek, imalat şirketleri için pahalı bir yatırımdır. Ek olarak, işletmeniz için büyük bir güvenlik riski oluşturan kazalara karışabilirler. Forklift Takip Sistemi ile ekipman kullanımını iyileştirin, kazaları azaltın ve üretkenliği artırın. Tesis haritanızdaki araçların kullanımını ve hareketini izleyin. Forklift takip yazılımımız, şirket operasyonlarını kolaylaştırmak için gerçek zamanlı izleme, veri toplama ve forklift kazalarının önlenmesi için otomatik uyarıların bir kombinasyonunu kullanır. Forklift izleme sistemi, büyük depolar, endüstriyel tesisler, yükleme rampaları ve şantiyeler için idealdir. RTLS çarpışma önleme sistemi, yakınlıklarını izleyerek diğer araçları ve insanları ilgilendiren kazaları önler. Sistemimiz yerel çevre hakkında 360 derece farkındalık sağlar. Yerleşik bir Forklift Takip Sistemi ayrıca operatörü, görsel ve sesli alarmları kullanmayı bırakmak için bolca zamanla potansiyel bir çarpışmaya karşı uyaracaktır.

Benzer Yazılar