Forklift Uyarı Sistemi

Forklift Uyarı Sistemi Ergosafe

Forklift Uyarı Sistemi ürünlerimiz, birçok kurumsal firma tarafından tercih edilmektedir. Sizlerde ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz bize hemen ulaşabilirsiniz. Geliştirdiğimiz birçok ürün hakkında detaylı bilgi verebilmemiz için isterseniz bize mail ilede ulaşabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden ya da direk olarak volkan.gurel@ergosafepartner.com  adresine iletmeniz yeterli olacaktır. Ergosafe forklift yakınlık uyarısı ve yaya algılama sistemlerini tüm işyerlerinde hareketli araçlar ve yayalar arasındaki çarpışma riskini önemli ölçüde azaltmak için en son teknolojiyi kullanırız. Sistem, forkliftin çevresinde sesli bir ve ışıklı (siren ve ardından “Yakınınızdaki kişi”) ve programlanabilir bölgede biri algılandığında operatöre görsel uyarı ve yaya için titreşim uyarısı sağlar. Bu, sürücü ve yayaya kaza olmaması için gerekli adımları atacaklardır. Sistemin Algılama hassasiyeti çok çok hassasdır. Eğer sizlerde; Forklift Uyarı Sistemi, yakınlık uyarı sistemi, çarpışma önleyici uyarı sistemi, hız sınırlayıcı cihaz, forklift hız sınırlayıcı sistemleri kullanmak isterseniz şirketimizi seçebilirsiniz.

Forklift Uyarı Sistemi

Forklift Uyarı Sistemi

Forklift Kaza Önleme Sistemleri

Ürünlerimiz; Forklift kazalarını azaltmak için uygun güvenlik sistemleri Forklift Kaza Uyarı Sistemleri, çalışanların farkındalığını artırmak ve depolarda ve benzeri diğer tesislerde çarpışmaları önlemek için tasarlanmıştır. Ürünlerimiz; özellikle rampa rampaları ve çarpışmalarla ilişkili diğer alanların yanı sıra yükleme havuzlarında, üst kapılarda, kör köşelerde ve kavşaklarda kullanılmak üzere tasarlanmış çeşitli forklift güvenlik ürünleri sunmaktadır. Forklift Uyarı Sistemi kullanan işyerlerinde, depolarda, fabrikalarda elde ettiğimiz veriler oldukça başarılı. Forklift kazası yaşanmamıştır. Bu tarz gelişmiş ürün kullanmayan ise o kadar şanslı değiller. Çalışanlarınızı ve önem arz eden ürünlerinizi  Ergosafe Forklift Uyarı Sistemi ile koruyun. Yenilikçi bir güvenlik sistemi olan ürünlerimiz, forklift sürücülerini, çalışanları ve yayaları kör köşelerde olası tehlikeli karşılaşmalar konusunda uyarır. Kaza önleme ve en aza indirgeme sizlerin elinde.

Forklift Erken Uyarı Sistemi

Forklift Erken Uyarı Sistemi

Forklift Erken Uyarı Güvenlik Sistemleri 

 

Kullanım Alanları

Forkliftler için özel olarak tasarlanmış olan Erken Uyarı Güvenlik Sistemleri; lojistik operasyonların gerçekleştirildiği ve malların yüksek öneme sahip olması durumlarında kesinlikle kullanılması önerilir.  Araç ve tesis onarımlarından, ekipman ve personel çalışmama süresinden, işyeri kazası incelemelerinden, artan sigorta primlerinden ve en önemlisi işçilerin yaralanması veya ölümüyle sonuçlanan kazalardan korunmanızı sağlar. Güvenle, işyeri tehlike riskini yönetebilir, daha güçlü bir güvenlik kültürü geliştirebilir ve çalışanlarınızı zarar görmekten koruyabilirsiniz. Çok sayıda insan, çok sayıda forklift, çok sayıda raf ve çok sayıda kör nokta bulunan fabrikalar için personel, araç ve mal güvenliğinin sağlanması için Forklift Uyarı Sistemi kullanımı oldukça önemlidir. Forklift, depodaki büyük ölçekli ağır hizmet taşıma makinesi olduğundan, birçok raf, malların sürücünün görüş hattını gizlemesine neden olur, böylece forklift sürücüsü yalnızca geriye doğru gidebilir. Şu anda, biri arkada belirirse, bir güvenlik kazası meydana gelmesi son derece muhtemeldir. Fabrika alanında, insanların mallarla çarpışması alışılmadık bir durum değildir ve fabrikalarda ayrıca dikkat edilmesi Uyarı Sistemi kullanımı çok önemlidir.

Benzer Yazılar