Sanal Logo Projektörü

Sanal Logo Projektörü (GOBO) Sistemleri

Şirketimiz birçok yeni nesil modern ürün geliştirmektedir. Bunlardan biri de Sanal Logo Projektörü ürünüdür. Peki geliştirilen bu ürün hangi amaç için kullanılır? Hangi kişiler ya da şirketler tercih edebilir? Fiyatları nedir? İşte tüm sorularınızın yanıtları bu makalemiz içindedir.

Ağır Hizmet Uygulamaları için doğru çözüm Forklift vlgoe Yaya İkaz İşaret Projektörü Logo kullanımıdır. Forklift ve Yaya İkaz İşaret Projektörü sistemleri için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Forklfit – Yaya veya Forklift – Forklift yaklaşımlarında forkliftin varlığı ve hareket yönü hakkında bilgi veren logo projektörlerdir. Görülmesi zor geçitler ve görülmesi zor alanlar, yayaların geri giden bir forklifti zamanında görmelerini zorlaştırır.

Statik uyarı işaretleri, farkındalığı artırır ve olası tehlikelere karşı uyarır, ancak belirli bir durumda her zaman yardımcı olmaz.

Forklift ve kamyonların üzerinde bulunan uyarı ikaz işareti sayesinde tehlikeli durumları ortaya çıkmadan etkisiz hale getirir.

Özellikle kapalı alanlarda forklift, vinç ve araç çalışmaları sırasında daha fazla güvenlik ve verimlilik için iki yenilikçi aydınlatma çözümü geliştirildi. Optimize yakın mesafe aydınlatması sağlayan LED ışık şeritleri ve çalışma alanının daha da geniş alan aydınlatması için Linde VertiLight. Her iki sistem de sürücünün görüşünü optimize eder ve geleneksel LED aydınlatmaya kıyasla daha az parlama etkisi ile karakterize edilir. Çalışanlarınızın güvenliği için net bir artı.

Forklift ve Yaya İkaz İşaret Projektörü Logo

Forklift ve Yaya İkaz İşaret Projektörü Logo

Forklift ve Yaya İkaz İşaret Sistemleri

Endüstriyel kamyonların çalıştığı her yerde, insanlar ve makineler arasında karmaşık bir etkileşim vardır. Depo ve çalışma ortamının güvenliğini sağlamak için forkliftlerin yaklaştığını gösteren, tehlike anında aktif alarm veren veya forklift üzerindeki özel ışık şeritleri ile daha fazla ışık sağlayan çeşitli optik uyarı sistemleri geliştirmiştir. Bunlar; Forklift ve Yaya İkaz İşaret Projektörü Logo sistemleridir.

Optik rota uyarı cihazları alanında yeni standartlar belirler. Kendinden açıklamalı, aydınlatmalı uyarı sembolü, yaklaşan forklift veya ekipman tarafından doğrudan yere yansıtılır ve aynı zamanda araca olan güvenlik mesafesini tanımlar.

blank

Yayalar ve diğer forklift sürücüleri zamanında tepki verebilir. Çalışmalar sırasında, çalışanlar olası riskleri hızla gözden kaçırır.

Yüksek sesler dikkat dağıtıcıdır ve önemli uyarı sinyallerini bastırabilir. Tüm bunlar fabrika tesislerinde tehlikeli kazalara neden olabilir. Ürünlerimiz doğrudan baş üstü koruma çerçevesine takılabilen ve LED ışığını kullanarak zemine logo yansıtan bir rota uyarı cihazıdır. Bu sayede yayalar ve diğer forklift sürücüleri yaklaşan araçlar konusunda uyarılır ve depoda güvenlik artırılır.

Sanal Logo Projektörü

Sanal Logo Projektörü

Yaya yolu Uygulaması

Sanal Logo Projektörü ayrıca sanal yaya geçitlerinin uygulamasında da kullanılmaktadır. Özellikle; sensörler aracılığıyla tasarlanan erken uyarı sistemlerinde, geçiş üstünlüğünün yayalarda olduğu sırada, geçiş noktasını daha emniyetli hale getirmek amacıyla kullanılmaktadırlar.

blank

 

İkaz İşaret Projektörünün Faydaları:

 • Hareketli aracın farkındalığını arttırır.
 • Aracın hareket yönü hakkında bilgi verir.
 • Sesli ortamların olumsuz etkilerini minimize eder.
 • Kör nokta çarpışma risklerini minimize eder.

Benzer Yazılar

 • blank

  Raf Koruma Bariyerleri

  Raf Koruma Bariyerleri Çeşitleri Türkiye ve Yurt dışı Raf Koruma Bariyerleri gönderimi yapmaktayız. Aklınızda bize sormak istediğiniz bir sual varsa, çağrı merkezimizi ara...

 • blank

  SANAL GÜVENLİK İŞARETLERİ

  Sanal güvenlik teknolojileri, zemin boya uygulamalarında yaşanılan sorunları ortandan kaldıran, daha görsel ve dikkat çekici işaretler...

 • blank

  Forklift Darbe Sensörü

  Forklift Darbe Sensörü Ergosafe Forklift Darbe Sensörü kullanımı size nasıl faydalar sağlar, bu yazımızda bu konuları ele alacağız.Eğer bu makalemizde yer alan bilgilerden...

 • blank

  Makine Sahası Güvenliği

  Makine Sahası Güvenliği (Ergosafe Partner) Makine Sahası Güvenliği – Endüstriyel Çalışma Ortamlarında Güvenlik Önlemleri Makine sahaları, fabrikalar ve endüstriyel ...

 • blank

  Personel Konum Takibi

  Personel Konum Takibi Sistemleri Personel Konum Takibi için şirketlerin isteklerini karşılamaya devam ediyoruz. İş yerinde verimliliği artıracak sistemleri geliştirmeye devam e...

 • blank

  Forklift ve Yaya İkaz İşaret Lambası

  Forklift ve Yaya İkaz İşaret Lambası Sistemleri Birçok yeni ürünler ile güvenlik konusunda hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu yazımızda Forklift ve Yaya İkaz İşaret Lambası...