Gerçek Zamanlı Konum Takibi

Gerçek Zamanlı Konum Takibi RFID ve RTLS

Gerçek Zamanlı Konum Takibi nedir, nasıl uygulanır? Bu yazımızda tüm detayları ile birlikte sizleri bilgilendiriyor olacağız. Yinde de bize sormak istediğiniz bir husus olursa bize her zaman ulaşabilirsiniz. Günümüzde gerçek zamanlı konum izleme uygulama çalışmaları giderek artmaktadır. Birçok işveren ve  çalışan izleme aracı, gerçek zamanlı konum paylaşma özelliğine sahip özel izleme programı kullanımı konusunda bizlere ulaşmaktadır. Çalışanların konumlarını izlemek için özel olarak tasarladığımız çalışmalarımız için bize ulaşabilirsiniz. İnsanlara esneklik sağlayan uzaktan çalışma çağında, sık sık yer değiştirmeleri oldukça fazla olacaktır ilerleyen zamanlarda. Ancak bazı işler çalışanların düzenli olarak hareket halinde olmalarını gerektirir. İş görevleri nedeniyle sık sık yolda olan kamyon şoförleri, satış görevlileri vb. birçok iş kolu vardır. Gerçek Zamanlı Konum Takibi (RFID ve RTLS) izleme uygulamalarının kullanımındaki artış her geçen gün artmaktadır. Komum Takip Sistemleri için ele aldığımız yazımı okumak ister misiniz?

Gerçek Zamanlı Konum Takibi

Gerçek Zamanlı Konum Takibi

Gerçek Zamanlı Konum Takibi Firmaları

Gerçek Zamanlı Konum Takibi uygulaması yapan Firmaları bulmak gün geçtikçe artmaya başlamıştır. Dünya genelinde baş gösteren Covid-19 Pandemi (Koronavirüs Salgını) bu süreci daha da hızlandırmıştır. Şirketinizde bir konum paylaşma uygulaması uygulamanın, iş yürütmeye yardımcı olabilecek birçok faydası vardır. Bu faydalar;

  • Otomatik konum güncelleme
  • Ayrıntılı konum geçmişi
  • Çalışanın faaliyeti hakkında önemli bilgileri alma
  • Daha etkili çalışma için diğer araçlarla entegrasyon
  • Bölgedeki erişilebilir işçiler için hızlı arama
  • Diğer ekip üyeleriyle işbirliği yapmak için konumu paylaşma

Tüm bunlar iş akışı yönetimi, zamanlama, kaynak yönetimi ve tahsisi ve genel proje yönetiminde yardımcı olabilir. Ayrıca işi büyük ölçüde optimize edebilir ve otomatikleştirebilir. Peki tüm araçlardan hangisini seçmelisiniz? Birçok çözüm mevcuttur, ancak hepsi dikkate değer değildir. Etkileşimli haritalar en yaygın seçimdir. Ancak bir haritaya sahip olmak yeterli değildir. Navigasyona yardımcı olabilirken, işletmeye herhangi bir fayda sağlamaz. Neyse ki, bir haritadan daha fazlası olan araçlar var. Zorlu kullanıcılar için mükemmel kullanışlı özelliklere sahiptir. Gerçek Zamanlı Konum Takibi farkını öğrenmek için bizi arayın, size yardımcı olalım. Mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz.

 

Benzer Yazılar