Kablosuz Forklift Çatal Lazeri

Kablosuz Forklift Çatal Lazeri

(Kılavuz Çizgi Lazer)

Kablosuz Forklift Çatal Lazeri Sistemi, üzerinde taşıdığı çizgi lazer sayesinde paletlerin ve ürünlerin kaldırılması ve raflara yerleştirilmesi sırasında iş makinesi operatörüne görsel referans sağlayarak yardımcı olur.
Kablosuz Forklift Klavuz Çiz Lazeri bigbaglerin, karton kutuların ve palet üzerinde yer alan tüm ürünlerin yükleme ve taşıma sırasında olabilecek ürün hasarlarını ve operasyonel iş kazalarını önemli bir seviyede azaltır.
Ayarlı çizgi lazer paletteki doğru noktayı işaretleyerek, operatörün ideal çatal ayarını yapmasına izin verir.
Forklift Lazer Kılavuz Sistem , çalışma alanlarında paletlerin alınması sürecini hızlandırır ve iş güvenliğini etkin düzeyde arttırır.

 

Kablosuz Forklift Çatal Lazeri

Kablosuz Forklift Çatal Lazeri

kablosuz forklift çatal sistemleri

kablosuz forklift çatal sistemleri

Ürünün Özellikleri:

Kablosuz alıcı verici,
5000mAh 5V Şarj edilebilir Li-Ion batarya
Çatal lazer

Montaj ve Kullanım:

  • Lazer gövdesinin tırnakları forklift çatal arabasının alt kısmından tutturularak üstten M10x40 cıvatalar ile sıkıştırılarak tutturulur.
  • Ürün içinde montajlı olarak gönderilmiş olan 5V. luk şarj edilebilir batarya ile çalışmaya hazır durumdadır.
  • Bir lazer ışık ile birlikte gönderilen 2 adet uzaktan kumanda anahtarlarının ikisi de aynı programlanmış olup;
  • A butonuna basılınca lazer açılır (kırmızı çizgi ışık verir)
  • B butonuna basılınca lazer kapanır.
  • Uzaktan kumanda algılama mesafesi 8 – 10 metredir.
  • Uzaktan kumanda pilleri 2 adet 3V – CR2016 tip tablet pildir.
  • Kullanım esnasında ihtiyaç duyduğunda açılıp kapatılması durumunda günlük çalışma yoğunluğuna göre, pil değişimi 7) gerekmeden 3 günden daha fazla çalışabilir.
  • Tam şarjlı batarya ile 12-16 saat boyunca hiç kapatılmadan çalışabilir, batarya 3 – 4 dakikada değiştirilebilir.
  • Garanti süresi ; satış-fatura tarihinden itibaren iki senedir.

Kablosuz Forklift Çatal Lazeri (Ergosafe)

Forklift arabanız için lazer kılavuz çatal yönlendirme sistemi ile ürün hasarını azaltırken depo güvenliğini ve üretkenliği artırın. Lazer kılavuz çatal yönlendirme sistemi, çatallardan dışarı doğru çıkıntı yapan ve tam çatal konumunu gösteren ayarlanabilir, yelpaze şeklinde bir lazer ışını ile donatılmıştır.

Taşıma ekipmanının çalıştırılması çok fazla konsantrasyon ve hassasiyet gerektirir. Deneyimli ve becerikli olsanız bile, yüksekteyken kabinden görüşünüz sınırlıdır. Bu durumda, güvenlik ve üretkenlik tehlikeye girer. Yüksek çözünürlüklü kamera ve lazer ışını kılavuzluğu ile her zaman görüş ve yargınıza yardımcı olan FORK-i ile tanışın. Artık manevralarınızı asla kaçırmayacaksınız

Kablosuz Forklift Çatal Lazeri sistemleri, paletleri alırken veya depolarken forklift sürücülerini görsel olarak yönlendirmeye yardımcı olur ve çatalların açık torbaları kırma, kartonlarda delik açma ve içindeki mallara zarar verme olasılığını önemli ölçüde azaltır. Bu lazer ışığı çatal uçlarıyla hizalanır ve forkliftin önündeki palet üzerinde parlayarak forklift operatörüne her zaman çatalların konumunu gösteren bir kılavuz çizgi sağlar.

Lazer ışığının çalışanların gözlerine çarpmasını önlemek için çatallar 7′ üzerindeyken açılır. Taşıyıcıda mevcut bir güç kaynağınız olmalıdırbu sistem bir tane kurmak için donanım içermediğinden, sadece birine bağlanın. Güç kaynağı yoksa, lütfen pille çalışan bir kılavuz sistemi seçin.

 

Benzer Yazılar