Forklift Hizalama Lazeri

Forklift Hizalama Lazeri Ürünleri

Forklift Hizalama Lazeri kullanımı ile hem insanlar hem de mallar için kayıp, hasar ve kazaları en aza indirebilirsiniz. Ürünlerimiz forkliftlerinizde kullanıldığında, yaralanmaları ve ürün kaybını önemli ölçüde azaltan bir sistemdir. Düşen paletler geçmişte kaldı ve bu da esasen karlılığı ve iş başında yaralanmaların büyük ölçüde önüne geçmektedir. Kurulum ve kullanımda bir o kadar basittir. Forklift operatörünün görülmesi zor senaryolarda çatalları paletle hizalamasına görsel olarak yardımcı olmak için çatallara paralel ve aynı düzlemde yatay bir lazer çizgisi yansıtır. Yıllar geçtikçe, forkliftler sürekli olarak gelişti ve çoğunlukla kaza risklerini azaltmak ve hassasiyeti artırmak için işlev ve çalışma açısından hala gelişiyor. Şimdi harika olan şey, Forkliftlerin lazer şeklinde hassasiyeti artırmak için aydınlatma teknolojisinden yararlanıyor olmasıdır. Lazer hizalama sistemi ve bunun Forklift operatörlerinin daha iyi çalışmasına nasıl yardımcı olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. Şirketlere maliyetlere ve operasyonel kesintilere mal olan forklift çatal darbelerinin verdiği zararlara karşı.

Forklift Çatal Lazer Hızalama

Forklift Çatal Lazer Hızalama

Forklift Hizalama Çatal Lazeri

Ağır Hizmet Uygulamaları için Doğru Çözüm: Forklift Çatal Hizalama Lazeri. Çatal lazerleri, ışık enerjisinin yükseltilmesi ve tutarlı ışık demetlerinin yayılmasıyla oluşturulur. Tutarlı ışık demetleri düz bir çizgide düzenli, mantıklı ve tutarlı bir şekilde hareket eder. Lazerleri hizalama teknolojisine uygun kılan bu özelliktir. Forkliftlerde kullanılan lazer hizalama sistemi, forklift operatörlerinin bu sivri çatalları tam olarak gitmelerini istedikleri yere yönlendirmelerine yardımcı olmak için aydınlatma teknolojisini kullanır. Entegre bir lazer kullanan Forklift lazer hizalama sistemi, çatalları istenen yüksekliğe yönlendirirken forklift operatörlerine görsel olarak yardımcı olur. Işık düz bir çizgide hareket ettiğinden, aydınlatma teknolojisinin kullanımı hassaslık ve hizalama sistemleri için mükemmeldir. Yatay lazer ışınları forkliftin önündeki yüke yönlendirilir ve çatallara paralel ve aynı düzlemdedir, nesnelerin çatalın doğru yüksekliğinde hizalanmasını sağlar. Lazer ışınları, operatörün palete taşınmadan önce çatalların doğru yerleşimini belirlemesine yardımcı olur.

Forklift Hizalama Lazeri

Forklift Hizalama Lazeri

Forklift Hizalama Lazeri Kullanımının Faydaları

Forkliftler tarafından kullanılan Forklift Hizalama Lazeri l sistemi, geçmişte Forklift operasyonunu rahatsız etmek için kullanılan birçok sorunu çözen devrim niteliğinde bir teknolojidir. Forklift operasyonunda lazer hizalama teknolojisinin faydaları aşağıdadır.

1. Forkliftler, çatalın hizalanmasını ve diğerinin raf ile arabanın hizalanmasını sağlayan bir lazer sistemi olan çift lazer sistemini uygulayabilir. Hepsi birlikte paletleri kaldırırken ve ayrıca rafa yerleştirirken hasarı önleme işlevi görürler. İkili sistem ekstra doğruluk ve güvenlik sağlar.

2. Zayıf görüş olduğunda, lazer hizalama sistemi Forklift operatörü için bir rehberlik duygusu sağlar. Güçlü ancak güvenli kirişler, Forklift hareket ettiğinde veya manuel olarak kontrol edildiğinde otomatik olarak açılabilir.

3. Lazer ışınları yerçekimi ile sarkmadığından veya bükülmediğinden, Forklift hizalaması için doğru ve hassastır.

4. Forklift lazer hizalama sistemi, çalışma sırasında kaza ve mal hasarlarının oluşumunu azaltarak şirketler için zaman ve para tasarrufu sağlar.

Forklift üzerinden enerji beslemeli ve dahili şarj edilebilir batarya olarak 2 model ile esnek uygulama imkanına sahiptir.

  • Açma / Kapama: Forklift çalıştırıldığında lazer aktif, forklift kapatıldığında lazer kapalı konuma geçmektedir.
  • Uzaktan Kumanda: 2 model için de uzaktan kumanda opsiyonu mevcuttur. Forklift çalışırken lazere ihtiyaç kalmadığında uzaktan kumanda ile lazer devre dışı bırakılabilir ve ihtiyaç anında yine uzaktan kumanda ile devreye alınabilir.

 

blankForklift Hizalama Lazeri

Benzer Yazılar