Araç Kilitleme Sistemi

Araç Kilitleme Sistemi Otomatik

Şirketimiz Araç Kilitleme Sistemi için yıllarca Ar-Ge çalışması yapmış kurumsa bir şirkettir. Yaptığımız ve kurduğumuz sistemleri (Vehicle Locking System) hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Ergosafe Partner ile bir araç güvenli bir şekilde yönetilebilir ve çalıştırılabilir. Kilitleme Sistemleri ile zamandan tasarruf etmek ve güvenliği sağlamak için tasarlanmış otomatik bir kapı ve araç kontrol sistemleri kuruyoruz.

Sürücü kabinine veya yük bölmesine sadece geçerli bir aktarıcısı olan sürücülere erişim izni verilir. Okuyucular araçtaki çeşitli kapılara monte edilir. Sürücü, transponderini okuyucuya karşı tutar ve motorlu kilitleme elemanları otomatik olarak kapıların kilidini açar. Araçtan ayrılırken Araç Kilitleme Sistemleri otomatik olarak tüm aracı kilitler. İlk kapı kilitlenirse, tüm araç otomatik olarak kilitlenir. Sürüş sırasında, bir kaza durumunda bazı kapılar açık kalır. Lojistik Sektörü için geliştirdiğimiz çözümler için bizi hemen arayabilirsiniz.

araç kilitleme sistemi

araç kilitleme sistemi

Araç Kilitleme Güvenlik Sistemleri Çalışma Prensibi

Kurduğumuz Araç Kilitleme Sistemleri nasıl çalışır sorusu için elimizden geldiğimizce bilgiler vereceğiz. Eğer yinede aklınıza takılan bir husus olursa bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Motorun çalıştırılması da vanLoxx sistemi tarafından kontrol edilir. Sürücü aynı transponderi bir sürücü terminaline sunar ve başarılı bir şekilde tanımlandıktan sonra aracı bir düğmeye basarak çalıştırabilir.

Kurduğumuz bu sistemler, araçların anahtarının tamamen yerini alır. Ergosafe Partner Kilitleme Sistemleri, araç kullanımını daha güvenli hale getirmekle yetinmez, aynı zamanda muazzam bir zaman tasarrufu da sağlar. Şirketler için zaman oldukça önemli bir kavramdır. Aracın basit bir şekilde hazırlanmasından sonra, Kilitleme sistemi hızlı bir şekilde kurulur ve daha yüksek verimlilik ve uzun ömürlü ürün kalitesi ile yatırımın geri dönüşü hızlı bir şekilde görülür.

Araç Kilitleme Sistemleri Avantajları

  • Otomatik kapı kontrolünü kullanarak zaman kazandırır
  • Otomatik araç kilitleme ile arttırılmış güvenlik
  • Aynı anda yüzbinlerce operasyon için kaliteli ve dayanıklı sistemler sunar.

Birçok alanda faliyet gösterdiğimiz için bu yazımızı okumanızı ayrıca tavsiye ederiz.

Benzer Yazılar