Personel Takip Sistemi

Personel Takip Sistemi

Personel Takip Sistemi için kullandığımız yeni teknolojiler sayesinde kaygılarınızdan net bir şekilde kurtulabilirsiniz. Takip Sistemleri ile ilgili bilgilendirmeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bize ulaşmak isterseniz her zaman arayabilir ya da e-mail gönderebilirsiniz.

Yazı İçeriği:

1-Personel Performans Takip Sistemleri

2-Personel Anlık Takip Sistemi

3- Personel Takip Sistem Fiyatları

Personel Konum Belirleme ve ISG Sistemi, belirlenen alanlar dahilinde bulunan personellerin konumlarını belirleyen, değerlendiren ve acil durumlarda anında bilgiyi gerekli noktalara ileten bir otomasyon sistemidir.

  •  Alan içerisinde bulunan bir personelin konumunun sistem tarafından bildirilmesi.
  •  Personel verimliliğinin, adam/saat bazında bölgesel olarak raporlanması.
  •  Çalışma sahasına giriş çıkış yapan personelin otomatik olarak algılanması.
  •  Personellerin bölge konum bilgilerinin toplu halde saklanması, raporlanması.
  •  Acil durumlarda anlık olarak yetkililerin haberdar edilmesi.
  •  Yasak bölge ihlallerinin bildirilmesi
  •  Projenin hedefi, ihtiyaç duyulduğunda personele en kısa zamanda ulaşmayı sağlamak, iş güvenliğini arttırmak, personel verimliliğini arttırmak ve bu sayede zaman kayıpları sonucunda ortaya çıkacak zararları en aza indirmektir.

Personel Takip Sistemi

Personel Takip Sistemi

Çalışan Takip Sistemleri

Öncelikle Çalışan Takip Sistemleri nedir ne olduğunu anlayalım. Bir organizasyonda çalışanların zaman kaynakları ve ofis lokasyon bilgilerinin kaydını tutmak için kullanılan bir sistemdir. İzleme için kablosuz teknolojiyi kullanır ve bu nedenle tarama için doğrudan görüş alanında olması gerekmez. Bu nedenle Radyo Frekansı (RFID) çalışan takip sistemi sayesinde çalışanları bulmak ve zamanlarını takip etmek çalışanlar için çok kolay hale geliyor. Personel Takip Sistemi için geliştirilen ürünler garantimiz altındadır.

Çalışan Takip Sistemi Kullanmak Size Ne Katar?

Çalışan izlemenin temel amacı, çalışan hedeflerinin işletme ile uyumlu olmasını sağlamaktır. İşçinin verimliliğini ölçme ve işletmenin genel üretkenliğini geliştirme yeteneği verir. Personel Takip Sistemi çalışma mantığı ise şu şekildedir;

Radyo Frekansı (RFID) çalışan takip sistemi sayesinde çalışanları gerçek zamanlı olarak izleyebilir, hareketlerini analiz edebilir ve güvenliklerini sağlayabilirsiniz. Sistem üç bileşenden oluşur:

  • HexaRTLS olarak bilinen izleme yazılımı
  • Çalışanlarınıza çalışma saatleri içinde takmaları için verilen HexaHash RFID rozetleri
  • Kuruluşun çıkış ve giriş kapıları gibi stratejik noktalarına kurulan okuma makineleri.

Detaylı bilgi verdiğimiz Youtube Kanalımızı takip etmek ister misiniz? Buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Personel Performans Takip Sistemi

Personel Performans Takip Sistemi

Personel Performans Takip Sistemi (Personnel Performance Tracking System)

 

Personel Takip Sistemi ile, çalışanlarınızın Performans düzeyini anlık olarak takip edebilirsiniz. Zaman size kalmış. 7/24 izleme olanağı.

Anlık çalışan performans takibi, yıllık performans incelemesinden çok daha faydalıdır. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşümler hep bu doğrultuda. Anlık olarak takip çalışmalarımızı hızlandırdı diye. Avantajları; yöneticiler ve ekip üyeleri arasında daha iyi geri bildirim, koçluk ve umarım performans sağlayan düzenli kontrollerle sürekli bir süreç olmalıdır. Etkili performans yönetimi çalışma gerektirir, ancak bireysel, ekip ve organizasyon düzeylerinde performans yönetiminizde size yardımcı olacak bir dizi araç vardır.

Çalışan Performans Yönetimi yazılımı, şirketlerin bir çalışanın performansını değerlendirmesine ve çalışan hedeflerinin departman veya şirketin hedefleri ile uyumlu olmasını sağlamasına yardımcı olan bir araçtır. Bu özellikler performans değerlendirmelerini, iyileştirme planlarını, kariyer ilerlemelerini ve maaş görüşmelerini kullanmak için kullanılır.

Anlık Personel Takip Sistemleri ve Performans yönetimi yazılımı, iş hedeflerinin iş hedefleriyle uyumlu kalmasını sağlamak ve çalışanın üretkenliğinin kabul edilebilir seviyeleri karşılayıp karşılamadığını ölçmek için bu süreci düzenler ve standartlaştırır. Ayrıca daha tutarlı, sık ve etkili koçluk süreçleri sağlar. İyileştirilmiş koçluk, düşük performans gösteren personelleri bulmaya ve onları geri kazanmaya olanak tanır.

Benzer Yazılar