Wireless Forklift Kamera Sistemleri

Wireless Forklift Kamera Sistemleri

Şirketlere maliyetlere ve operasyonel kesintilere mal olan forklift çatal darbelerinin verdiği zararlara karşı Ağır Hizmet Uygulamaları ve Wireless Forklift Kamera Sistemleri kullanımı yaygınlaşmıştır. Taşıma ekipmanını çalıştırmak çok fazla konsantrasyon ve hassasiyet gerektirir. Deneyimli ve becerikli olsanız da, forklift kolları yükseldiğinde görüşünüz kabinden sınırlıdır. Bu durumda, güvenlik ve üretkenlik tehlikeye girer. Yüksek çözünürlüklü kamera ve lazer ışını rehberliği ile her zaman görüş ve muhakeme yeteneğinize yardımcı olan Ergosafe Kamera Sistemleri ile tanışma zamanı geldi. Her yıl artan depolama alanı maliyeti ve kullanılabilirliği ile birçok şirket, raflarının genel ayak izini genişletmeden mevcut dikey alanı en üst düzeye çıkarmak için depolama raflarının yüksekliğini artırarak bununla mücadele ediyor. Forklift operatörlerinden, malları nereye yerleştirdiklerine dair net bir görüşe sahip olmanın çok zor olduğu yüksekliklerde, forkliftlerinde oturdukları düşük görüş noktalarından malları taşımaları isteniyor. Ürünlerin ya eşyaların güvenli bir şekilde depolanmasına veya kaldırılmasına yardımcı olmak için monte edilebilen iki mekanik yardımcıyı incelemektedir; bunlar kamera veya lazer seviyesi sistemleridir.

Wireless Forklift Kamera Sistemleri

Wireless Forklift Kamera Sistemleri

Kablosuz Forklift Kamera Sistemleri

Wireless Forklift Kamera Sistemleri sürücülerin yeteneklerini kullanabilme kabiliyeti vermektedir. Peki nasıl? Forklift operatörünün kabinde kamerayı izlemesini ve kamera ile kablosuz haberleşmeyi sağlayan yönetim paneli ve ekran bulunmaktadır. Kablosuz Kamera çatal arasında uygun bir noktada montaj olarak durmaktadır. Çatal yüksekliğine göre operatörün göremediği noktalarda forklift çatalının raftaki ürünlere zarar vermesini engellemek için ekrandan çatal hizasını ve ürünleri izlemesini sağlamaktadır. 6 metreden yüksek yükleri kaldırırken, oturan bir forklift sürücüsünün hareketleri ve konumu doğru bir şekilde yargılaması çok zordur. Bu tür hareketler, malların / ekipmanın hasar görmesine veya düşen mallardan dolayı çok daha kötü operatör veya yaya yaralanmalarına neden olabilir. Uzman bir kamera sistemi kurmak, operatörlerin yüksek raflarda çalışırken çatallarının tam olarak nerede konumlandırıldığını bilmelerini sağlar. Forklift şaryosuna monte edilmiş, yükseklik çatalların üst kısmıyla aynı hizada olacak şekilde ayarlanan kablosuz kamera, operatörün çatallarını raf rafı ve palet arasında tam olarak konumlandırmasına olanak tanır.

Wireless Forklift Çatal Kamera Sistemleri

Wireless Forklift Çatal Kamera Sistemleri

Wireless Forklift Çatal Kamera Sistemleri

Bir resim bin kelimeye bedelse, operasyonlarınızda herhangi bir kritik etkiye sahip video çekimine sahip olmanın değerini hayal edin. Wireless Forklift Çatal Kamera Sistemleri bir kaza meydana gelirse her şey darbe nedeniyle film üzerinde yakalanır olduğunu bilmek güzel bir duygu değil mi? Bu size olayların hemen öncesinde ve sonrasında net, ayırt edilebilir bir resmini sağlar. Kör nokta da dahil olmak üzere aracın tüm yanını resmin içine getirir. Kamera sisteminin kendisi, görüş sınıfları II, IV ve V’den daha büyük bir görüş alanını kapsar. Sonuç olarak, sistem önemli ölçüde daha fazla yol güvenliği sağlar. Buna ek olarak, geleneksel aynalara kıyasla, her zaman güneşin altında, yağmurda, karda veya tozda bile jilet keskinliğinde, ayrıntılı bir görüntü sağlar. Ayrıca kameralar tünellerde ışığa ve karanlığa zahmetsizce adapte olur ve gece bile mükemmel bir görüntü sunar.

  • Operatör sorumluluğunu artırın
  • Etki doğrulamasını etkinleştir
  • Çekme sorunlarını ve ürün hasarını belirleyin

 

Forklift Kamera Sistemleri

blankWireless Forklift Kamera Sistemleri

Benzer Yazılar